Sériová výroba na zakázku

Chcete vytisknout větší počet stejných modelů?

Sériová výroba je určena pro zákazníky, kteří by si chtěli na 3D tiskárně vytisknout větší počet stejných kusů. Pokud máte v plánu tisknout např. 20 a více modelů, tak je pro vás vhodné využít služby sériové výroby.

DSC 0334
DSC 0334
DSC 0334
DSC 0334
DSC 0334

Proč zvolit 3d tisk pro sériovou výrobu?

obrys 3D loga

Tisk je pod kontrolou. Model se nejprve zkontroluje, případně zkonzultujeme, a poté vytiskneme je jeden vzorek, který opět konzultujeme, abychom si byli jisti, že výsledek odpovídá představám.

obrys 3D loga

Během procesu je možná úprava designu. Vámi zadané změny se mohou okamžitě promítnout do výroby.

obrys 3D loga

Rychlost je jednou z velkých předností 3D tisku. Nečekáte na výrobu formy, hned po kontrole modelu a prvním začne tisk, celá série může být na světe během hodin až dnů.

obrys 3D loga

Výhodná cena je Vaše plus. Vždy vám vyrobíme tolik výrobků, kolik právě potřebujete. 

Kdy se 3D tisk vyplatí a kdy je naopak lepší jít cestou formy a vstřikolisu, je vždy individuální pro každý projekt. Neváhejte nás nezávazně kontaktovat. Zdarma posoudíme vyrobitelnost, díky které budete vědět, jestli se Vám sériová výroba pomocí 3D tisku vyplatí.

Případně nám zašlete nezávaznou poptávku a my se Vám ozveme s detaily cenové nabídky.

oddelovac sekce

Na čem tiskneme

HEADER tiskarna1

Original Prusa i3 MK3S+

Tiskneme na tiskárnách populární české firmy Prusa Research a.s. Filament odebíráme od výrobců Prusa Research a.s. a Plasty Mladeč.

Tiskový prostor činí 21 x 21 x 25 cm. Pokud je Váš model větší, nevadí, rozdělením na více částí můžeme vytisknout model téměř libovolné velikosti. Následně pak vymyslíme, jakým vhodným způsobem model spojit.

Sklade máme materiály PLA, PETG a ABS, pro sériovou výrobu rádi zajistíme i jiný materiál podle přání zákazníka.